Odpálkovač botů
Přidal/a CooL, 10-01-2008
Spamboti, kteří se dokáží registrovat na stránky, běžící na php-fusion. Nyní je zde jedno z dalších řešení, které doporučuji použít v součinnosti se Systémem zabezpečení.
Podrobné novinky
Jedná se o panel, který má na starosti kontrolu uživatelů, kteří se na vaše stránky registrují. Pravidelně v zadaném intervalu kontroluje databási vaší stránky a jakmile narazí na příznak spambota, okamžitě jej vymaže a s ním i veškeré komentáře, které stihl na stránky vložit.

Je to opravdu jednoduché, ale účinné rozšíření. Instaluje se jako obyčejný infusions. Dalším krokem je přidat nový panel do systému. Ještě než jej uložíte, je důležité dát náhled. Tím dojde k prvotní kontrole vašich stránek, jestli se zde nenalézá spambot. Poté co se objeví statistika, je už další postup, jako u běžného panelu. Intervaly kontroly jsou v počátku nastavené na 10 minut. Samozřejmě, že v sekci Módy(infusions) si tento interval můžete změnit.

Jak jsem již napsal dříve, tento panel je velmi jednoduchý, ale účinný. Proto také dostává plné hodnocení, jelikož je nepostradatelným pomocníkem. Panel je pak možné stáhnout na těchto stránkách a to přímo zde

zdroj: PHP MOD CZ